KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13004368
nr 1300 4368
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Island", 1979. Signerad, PT, Haskel 176, oramat löst blad, bladets mått: 40x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:32:35
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander